Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Srovnání finančních nákladů

Látkové pleny

 

6 ks plen AIO 2130 Kč
4 ks svrchní kalhotky 1308 Kč
5 ks kalhotk. plena 2120 Kč
10 ks bamb.vkl.pleny 960 Kč
Náklady na praní * 2400 Kč
Celkem 8 918 Kč

Jednorázové pleny

Náklady 25 550 Kč**

 

*  vodné, stočné, elektřina, prací prášek po dobu 2 let

** náklady na nákup uváděné maminkami používající jednorázové pleny po dobu 2 let (při přebalování 6-7x za den, při ceně pleny 5 Kč/ks)

Jedná se o mé vlastní propočty, náklady jsou počítány za dobu 2 let

ÚSPORA S NAŠIMI LÁTKOVÝMI PLENAMI MŮŽE BÝT AŽ 15 000 Kč

 

 

Spolupracujeme

 

 

 

 

 

 


OBCHODNÍ PODMÍNKY
OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecná ustanoveni

Kupní smlouva, na jejímž základě je realizován prodej zboží, vzniká na základě odeslání elektronické objednávky kupujícím. Právní vztahy, vzniklé uzavřením kupní smlouvy, se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku, zejména ustanoveními o uzavírání smluv za použití prostředků komunikace na dálku.
Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí. Prodávající je v závislosti na charakteru obchodu oprávněn požádat kupujícího o autorizaci objednávky, např. telefonicky nebo elektronickou poštou. Pokud kupující autorizaci odmítne, je objednávka považována za neplatnou. Kupující provedením objednávky nebo registrací souhlasí se zařazením svého kontaktu do newslettru.
Podáním objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek uvedených na internetových stránkách prodávajícího ve znění platném v den odeslání elektronické objednávky.
V případě, že kupující využije slevového kupónu či kódu a nedojde k uhrazení objednávky ve stanoveném termínu, vyhrazuje si prodávající právo  takovému kupujícímu v další objednávce slevu neposkytnout.
Faktura je kupujícímu zaslána v elektronické podobě. Pokud si kupující přeje i těštěnou podobu, je nutné  tuto informaci uvést v poznámce objednávky.
Kupující bere na vědomí, že zobrazované barvy zboží mohou být zkreslené digitalizací nebo se může jednat o ilustrační fotografie.
 
 

Cena a způsob dopravy

GLS (dodání kurýrem) - 89 Kč, dobírka + 35 Kč
Zásilkovna.cz ČR - 69 Kč, SK - 104 Kč, není možná dobírka, platí pro objednávky do 1 500 Kč (cena v plné výši)
Osobní odběr, platba převodem - zdarma
Při nákupu nad 2500 Kč - DOPRAVA ZDARMA (požadujeme platbu předem na účet, nevztahuje se na dobírky)
 
Zásilky po Praze můžou být dle potřeb prodávajícího rozvezeny kurýrem, který Vás bude kontaktovat telefonicky.
V případě zaslání na dobírku a následné nepřevzetí/nevyzvednutí zásilky zákazníkem v termínu, musí zákazník uhradit poštovné, které může být i soudně vymáháno.
 
U každého zboží je uvedená dostupnost. Pokud je zboží skladem, odesíláme zpravidla do 3 pracovních dnů.
Při platbě předem na účet prodávajícího se předpokládá, že částka za objednané zboží bude uhrazena nejpozději do 7 dnů od objednání, v opačném případě si prodávající vyhrazuje možnost objednávku zrušit.
Po předchozí domluvě je možné si zboží vyzvednout osobně na adrese Lessnerova 267 (nebo Pražská 16), Praha 10.
Kupující je povinen při převzetí zboží od přepravce zkontrolovat neporušenost obalů a v případný výskyt jakýchkoliv závad (roztrhaný, promočený nebo jinak poškozený obal) neprodleně oznámit přepravci. Zásilku, která nese známky poškození během přepravy, nepřebírejte! Sepište s přepravcem protokol o poškození zásilky a informujte nás na naší emailové adrese. Nové zboží vám bude dodáno v co nejkratší možné době.
Uvedené podmínky platí pro zasílání v rámci ČR (v případě Zásilkovna.cz i pro SK). Při dodávce do zahraničí je nutná platba předem a poštovné bude po dohodě upřesněno.

Záruka a vrácení peněz

Není-li stanoveno jinak, na veškeré naše zboží se vztahuje standardní délka záruční doby 24 měsíců.
Při využití zákonné lhůty vrácení zboží do 14 dnů musí být vráceno neporušené a nepoužité, tak aby mohlo být dále nabízeno zákazníkům. Před odesláním prosím informujte prodávajícího emailem o zasílání zásilky zpět. 
Vracené zboží nelze zaslat na dobírku, dobírkové zásilky nebudou přijaty.

Reklamace

Reklamované zboží zašle kupující na adresu prodávajícího s popisem reklamované vady společně s originálem nebo kopií dokladu o koupi. Odstranitelná vada bude bezplatně odstraněna, v případě neodstranitelné vady bude kupujícímu vrácena kupní cena za zboží nebo poskytnuto zboží nové. Kupující má povinnost zaslat reklamované zboží neprodleně po zjištění vady bez dalšího používání.
Reklamace zaslané provozovateli na dobírku nemohou být akceptovány. O vyřízení reklamace budete informování nejpozději do 30 dnů od převzetí reklamace.
Záruka se nevztahuje na:
  • vady vzniklé používáním k jinému než určenému účelu
  • vady způsobené špatným zacházením se zbožím
  • běžné opotřebení
  • poškození živelnou událostí

Před samotnou reklamací kontaktujte nejprve prodejce emailem, bude domluven další postup.

 

Ochrana osobních dat

Zavazujeme se, že veškerá osobní data zákazníka budou chráněna v souladu s platnými právními předpisy ČR (Zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.), budou použita výhradně pro účely obchodní činnosti provozovatele stránek a nebudou žádným způsobem poskytována třetí straně.

 

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz

 

 

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 22.4.2018