Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
Novinky
31.03.2021
VLASTNÍ ČTVERCOVÉ PLENY
Po dvou letech příprav Vám s radostí představujeme naši vlastní čtvercovou plenu - Bambusová plena Premium Quality, kterou naleznete v sekci "látkové ... číst celé
07.06.2020
KALHOTKY PRO PSY
V našem eshopu naleznete nově sekci kalhotky pro psy, kde potěšíme praktickými kalhotkami i Vaše čtyřnohé miláčky ;-) Kalhotky nabízíme ve 4 velikost... číst celé
21.01.2014
NÁZORNÉ VIDEO
PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS NÁZORNÉ VIDEO, JAK NAŠE PLENY FUNGUJÍ. STAČÍ JEN KLIKNOUT   číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Látková poradkyně - pomocnice v každé situaci
02.10.2017

Látková poradkyně - pomocnice v každé situaci

Jsou ženy, které se nepřeberným množstvím plen současné nabídky nechtějí prodírat samy bez pomoci. Nebo mají základní informace z internetu či od kamarádky, ale chtějí si látkové pleny prohlédnout a osahat naživo, ujasnit si způsoby použití a dodat odvahu k tomu začít opravdu látkovat. GaGa's pleny vychází vstříc oběma skupinám žen. Z první se rodí úžasné látkové poradkyně. Druhé skupině, uživatelkám, které jsou s látkováním na začátku a nebo teprve sestavují výbavu, rádi služby našich látkových poradkyň zprostředkujeme

Látkovací poradkyní se u značky GaGa's pleny může stát každý, kdo má především zkušenosti. Znalost výrobků značky GaGa's pleny by měla být samozřejmostí, předpokládá se látkování s GaGa's výbavou používanou minimálně na jedno dítě. Zkušenosti s jinými značkami a systémy plen jsou pak vítány. Je jen výhodou, když má látková poradkyněvšeobecný rozhled a může porovnávat. Tomu odpovídá i zkušenost naší látkové poradkyně Moniky: „Látkové pleny jsem dostala jako dárek už před porodem. Používat jsem je začala až kolem druhého nebo třetího měsíce, chyběl totiž někdo, kdo by mi ukázal tipy, jak na jednoduché a spolehlivé používání, aby nedocházelo k častým nehodám. Začala jsem hledat informace o látkových plenách a vyzkoušela opravdu mnoho značek. Dnes jsem ráda, že jsem se nenechala odradit prvotními neúspěchy, vlastně díky tomu jsem nasbírala množství zkušeností a získala přehled v možnostech látkování. Nyní nám nejvíce vyhovují tři značky, ale GaGa's plenky vedou v kvalitě matriálu i ceně. Látkování mě baví... . Každé miminko je jedinečné a potřebuje individuální přístup. O tom by mělo látkové poradenství být."

Setkání s látkovou poradkyní bývá neformální posezení v kavárně, na hřišti nebo doma u zájemců o látkování či sestavení výbavy (vše závisí na potřebách a možnostech obou stran). Setkání spolehlivě nahradí návštěvu specializovaného obchodu, zároveň však poradkyně může předat své osobní zkušenosti, které v prodejně ne vždy mohou nabídnout, což potvrzuje paní Gabriela: "Moje generace vyrostla na tetra plenkách, od 90. let je český trhy zahlcován jednorázovými plenkami, které jsou dost neekologické, tak jsem začala hledat alternativu. Na internetu jsem klikla mimo jiné i na GaGa's  plenky a nadchly mne svým designem. Chtěla jsem se na ně podívat, osahat materiál. Tím, že není dostupná kamenná prodejna, tak jsem kontaktovala látkovou poradkyni. Předpokládám, že všechny poradkyně jsou především maminky s osobními zkušenostmi. Ta naše je maminkou tří dětí a bylo fajn slyšet, jak se k látkování dostala. Máte možnost osahat si materiály, ze kterých jsou plenky a kalhotky vyrobeny, zkusit si zapínání, vkládání a vrstvení plen do kalhotek. Setkání je rozhodně více osobní, než v obchodě. Máte možnost se ptát na praktické věci, jak prát, jak skladovat špinavé plenky; na to se v obchodě nezeptáte :-)" 

Stává se, že na setkání nad plenkami je krom budoucí maminky nebo látkařky - začátečnice přítomen také partner či manžel, což jednoznačně vítáme. Ekonomické výhody jsou pro tatínky často velkým argumentem, proč do výbavy investovat. Nadšená partnerka rozplývající se nad roztomilými vzory a  praktické informace o jednoduchosti použití i péče o pleny pak často obměkčí i ty největší zarputilce. "Při setkání s látkovou poradkyní máte jedinečnou příležitost zapojit do rozhovoru i partnera, kterého jinak do obchodu s dětským oblečením nedostanete, což naštěstí není můj případ, partner se hrozně těší," dodává s úsměvem nastávající maminka Gabriela.

 

Ať už jsou na setkání přítomni oba rodiče, nebo jen jeden, vždy je naší zásadou, že látková poradkyně nikdy nic nenutí. Je oslovena, aby informovala o obecných výhodách látkování, jednotlivých systémech přebalování od značky GaGa's pleny a zodpověděla veškeré otázky. Umí sestavit výbavu na míru, poradit, pokud se při používání plen vyskytnou potíže, zná vychytávky, díky kterým je péče o pleny jednoduchá a efektivní. Velkou výhodou je, že pokud potřebujete, je možné na konci takového setkání rovnou zadat objednávku, a není třeba nic řešit přes e-shop. Látková poradkyně si s vámi domluví i způsob platby a dopravy a dle výšky objednávky není výjimkou ani sleva na celý nákup nebo drobný dárek. Na druhou stranu je možné se s poradkyní setkat jen za účelem získání informací. Žádné setkání není nikdy podmíněno nákupem a je nabízeno zcela zdarma.

S látkovou poradkyní je možné se setkat také na různých akcích pro rodiče s dětmi, v mateřských centrech,  nebo na prodejních stáncích. O nejbližších akcích se vždy dozvíte na našich FB stránkách. I na těchto akcích je možné získat potřebné informace, poradit se, nakoupit, nebo si jen produkty vystavené v e-shopu naživo prohlédnout a osahat. Na jednom z takových stánků se na vás těšíme v Domově Sue Ryder v Michelské ulici v sobotu 21. října 2017 v čase 10"-15" na tradičním Dobročinném bazaru, o kterém se více rozepíšeme příští pondělí.

Vedle kvalitních a prověřených produktů je pro nás stejně tak důležité nabízet k těmto produktům ucelený systém informací. Ten nabízíme na našich webových stránkách, které neustále rozšiřujeme o články našeho blogu plného tipů, rad a návodů. Někdy ovšem není nad osobní setkání, jak potvrzuje naše zákaznice Jana, která služeb látkové poradkyně také využila:

Poprvé jsem moderní látkové pleny viděla u své kamarádky zrovna, když jsem byla těhotná. Jednoduchost použití (ve srovnání s látkovými plenami v našem dětství) mě nadchla a rozhodla jsem se pátrat na internetu po alternativních možnostech přebalování. K mému překvapení jsem našla několik webových stránek a mnoho druhů látkových plen. Sama jsem se nedokázala zorientovat, jak se co používá a co je vše třeba nakoupit. Osobní předvedení různých druhů látkových plen a popis jejich využití a hlavně správného zapínání a údržby mi velmi usnadnil orientaci v nabídce obchodů a e-shopů, ale hlavně jsem si při našem setkání s pomocí látkové poradkyně sama přesně určila a spočítala, jaký druh látkových plen budeme potřebovat. Názorné předvedení jednotlivých druhů plen a jejich doporučení k věku dítěte je mnohem lepší než se samostatně orientovat v prodejních názvech na internetu.“

Na našich facebookových stránkách se jednotlivé poradkyně postupně představují a na našich webových stránkách v sekci kontakty lze najít jejich seznam se soupisem míst, ve kterých působí.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz